alex_oleynik (alex_oleynik) wrote,
alex_oleynik
alex_oleynik

Налогинформ за 1 февраля 2013 г.

ДАЙДЖЕСТ НОВОСТЕЙ ОТ НАЛОГОВОЙ ИНСПЕКЦИИ

За 1 февраля 2013 г.

До уваги фізичних осіб – підприємців, які не завершили процедуру припинення підприємницької діяльності у державного реєстратора!

ДПІ у м. Краматорську звертає увагу, що довідки про зняття з обліку платника податків за формою № 12-ОПП, які надавались до 30.09.2006 року, є недійсними. Тому, фізичні особи - підприємці, які були зняті з податкового обліку до 30.09.2006 року або мають протерміновану довідку про відсутність заборгованості із сплати податків, зборів за формою 22-ОПП, не виключені з Єдиного державного реєстру фізичних осіб – підриємців та перебувають на обліку в ДПІ як платники податків.

Відповідно до Податкового кодексу України платники податків зобов'язані подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов'язані з обчисленням і сплатою податків та зборів.

У зв’язку з цим, такі підприємці повинні надати річну декларацію про майновий стан і доходи за 2012 рік у термін не пізніше 11 лютого 2013 року.

За несвоєчасне подання податкової декларації відповідальність передбачена пунктом 120.1 статті 120 Податкового кодексу України, а саме накладання штрафу в розмірі 170,00 грн. за кожне таке несвоєчасне подання. Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, тягнуть за собою накладання штрафу в розмірі 1020,00 грн. за кожне таке несвоєчасне подання.

З метою упередження застосування штрафних санкцій, ДПІ у м. Краматорську повідомляє, що Вам необхідно у термін не пізніше 11 лютого 2013 року надати податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2012 рік та для завершення процедури припинення державної реєстрації суб’єкта підприємницької діяльності звернутись до Державного реєстратора за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 8 А, телефон (0626)48-55-13.

Уважаемые налогоплательщики!

Каждый из нас рад тому времени, когда наступает долгожданный отпуск. Сколько сегодня замечательных предложений: горнолыжные курорты в Альпах и Словакии, день влюбленных в Париже, карнавал в Рио – де - Жанейро, отдых в Египте, в Турции, на Кипре.

Все мы планируем и с нетерпением ждем возможность отдохнуть, при этом неплательщикам налогов (имеющим долги перед бюджетом) не удастся отдохнуть за границей, о чем можно узнать только в последний момент: в аэропорту или на границе. Причина испорченного отдыха — невыполнение плательщиками налогов своих обязательств перед государством, а именно — неуплата налогов и сборов.

ГНИ в г. Краматорске напоминает любителям отдыха за пределами Украины, что налоговые органы имеют право,

в целях обеспечения исполнения должником своих обязательств перед бюджетом, обратиться в суд для временного ограничения в выезде за границу. Данное ограничение касается граждан – предпринимателей и руководителей предприятий, которые желают отдохнуть, оставив в стране долги перед бюджетом.

Предлагаем таким налогоплательщикам единственно верное решение: погасить свою задолженность по налогам и сборам и отдыхать с «чистой совестью», т.е. без долгов в бюджет.

Шановні громадяни!

Задекларуйте свої доходи!

ДПІ у м. Краматорську запрошує Вас для добровільного виконання обов'язку по наданню декларації про майновий стан та доходи, отримані у 2012 році. Звертаємо Вашу увагу, що Податковим Кодексом установлено термін надання декларації про доходи до 1 травня.

До зазначеної дати зобов'язані подати декларацію про доходи за 2012 рік громадяни України та іноземні громадяни:

- якщо отримували окремі види доходів, при нарахуванні і виплаті яких податок не був утриманий, наприклад, якщо доходи були отримані від осіб, що не є податковими агентами (тобто від інших громадян);

- якщо отримували доходи від декількох податкових агентів (підприємств або приватних підприємців) та їх загальна річна сума перевищує 128760 грн.,

а також резиденти України, які отримували іноземні доходи.

Крім того, протягом поточного року мають право подати декларацію про доходи громадяни, що претендують на податкову знижку.

Довідки за телефонами: 72498, 59586, 419091

Дякуємо за своєчасно подану декларацію про доходи!

ДПІ у м. Краматорську запрошує надавати податкову звітність в електронному вигляді

Подання податкової звітності в електронному вигляді має багато переваг для платника податків, зокрема платники податків отримують:

економію робочого часу, а також власних коштів на придбання бланків звітних документів (немає необхідності відвідувати податкову інспекцію, купувати бланки звітності);

звітність, надіслана до податкового органу електронною поштою через мережу Інтернет із застосуванням посилених сертифікатів ключів електронного цифрового підпису, не потребує дублювання на паперових носіях, а також їх зберігання;

уникнення витрачання часу у чергах до податкового інспектора або „вікна" прийому звітності при поданні звітності, оскільки достатньо її лише
сформувати в електронному вигляді за допомогою спеціальних програм та
передати через мережу Інтернет до податкового органу,

гарантію автоматичної перевірки підготовлених документів на наявність
арифметичних помилок та описок;

суттєве скорочення термінів проведення перевірки щодо правомірності заявлених до відшкодування сум ПДВ та забезпечення своєчасного їх відшкодування платнику податку;

оперативне оновлення форматів подання документів в електронному вигляді по телекомунікаційним каналам зв'язку (у разі зміни форм податкових декларацій, інших документів, які є підставою для нарахування і сплати податків, або при введенні нових форм декларацій платник податків
автоматично отримує можливість оновлення версій форматів);

інформацію щодо стану розрахунків стосовно сплати податків та
заборгованості перед бюджетом (податковий орган щомісячно висилає
повідомлення про наявну заборгованість перед бюджетом); підтвердження
доставки звітності (податковий орган висилає квитанцію про отримання
податкової декларації каналами телекомунікаційного зв'язку);

- конфіденційність інформації;

- оперативність обробки отриманої інформації у податковому органі.

Уважаемые налогоплательщики!

ГНИ в г. Краматорске приглашает Вас для получения ключей электронно- цифровой подписи и предоставления отчетности в электронном виде без посещения налоговой инспекции.

Преимущества данного способа предоставления отчетности в налоговую инспекцию очевидны, среди них: экономия рабочего времени; отчетность, присланная через сеть Интернет, не требует дублирования на бумажных носителях; гарантия автоматической проверки подготовленных документов на наличие арифметических ошибок и описок.

Для предоставления отчетности в электронном виде прежде Вам необходимо получить электронно-цифровую подпись, которая является своеобразной защитой налоговой отчетности, которая присылается в электронном виде. При этом сфера применения электронно-цифровой подписи (ЭЦП) не ограничивается только предоставлением отчетности, ЭЦП может быть использована, в том числе и при заключении договоров в электронной форме с другими субъектами хозяйствования.

В Государственной налоговой инспекции в г. Краматорске открыт пункт по бесплатному получению ключей електронно - цифровой подписи, который находится по адресу бул. Машиностроителей, д.22, ГНИ в г. Краматорске, ком. № 3, телефон: городской - (06264)-7-43-87.

Уважаемые налогоплательщики! Получайте бесплатно электронно-цифровые подписи и отправляйте отчетность в любое удобное для Вас время!

Майже 12 тис. СГД Донеччини підключаються до «електронної касової стрічки»

На Донеччині, як і по всій Україні, почалося підключення підприємців, які використовують касові апарати, до «електронної стрічки» - системи передачі даних про готівкові операції на сервери податкової служби.

     Нагадаємо, що з 1 січня 2013 року набрали чинності законодавчі норми, що впроваджують дистанційний моніторинг касових операцій. Новий сервіс був протестований  в пілотному режимі наприкінці 2012 року та на сьогодні працює в штатному режимі.

      Підприємці мають можливість подавати  звітну інформацію в електронній формі до серверу податкової служби  як шляхом придбання нової касової техніки,  так і шляхом приєднання до вже існуючої техніки відповідних модемів для передачі даних.

     При цьому вірогідність несанкціонованого доступу до наданої податковим органам інформації є мінімальною. Реєстратори розрахункових операцій повинні, згідно з вимогами, бути обладнані модулем безпеки Національної системи електронних платежів (НСМЕП) – спеціалізованим пристроєм у вигляді картки та плати для комп`ютера, який захищає дані від втручань. Орієнтовна вартість модуля безпеки НСМЕП, який буде реалізовуватись НБУ, становить 80 грн.

      Обслуговувати систему зберігання та збору даних буде визначений Нацбанком України інформаційний еквайрер – організація, яка надаватиме послуги з технічної підтримки та інформаційного обслуговування.

      Такий формат моніторингу розрахункових операцій значно скоротить податковий аудит підприємців – користувачів касових апаратів, адже усі розбіжності між поданою звітністю та первинною документацією виявлятимуться дистанційно та заздалегідь.

       У бізнесу є півроку на адаптацію до нових вимог законодавства – протягом першого півріччя 2013 року до підприємців не будуть застосовуватися штрафні санкції за неподання такої звітності в електронній формі.

       Слід зазначити, що загалом на обліку у державній податковій службі Донецької області знаходиться майже 12 тисяч суб’єктів господарювання, які зареєстрували 19,4 тисячі реєстраторів розрахункових операцій.

Прес-служба ДПС у Донецькій області

Податківці Донеччини попередили спробу «нахімічити» на 30 млн. грн.

Співробітники податкової міліції ДПС у Донецькій області у січні поточного року викрили чергову кримінальну схему.

Директор одного з підприємств Донеччини намагався незаконно отримати кошти з державного бюджету у вигляді відшкодування ПДВ у розмірі 30 мільйонів гривень. Підприємство придбало специфічну речовину, яка використовується у виробництві цементу. Проте за висновками хіміко-лабораторної експертизи зразки цієї речовини не відповідають існуючим технічним умовам, а її реальна вартість значно нижча задекларованої.

Крім того, податківці встановили, що ця речовина взагалі не постачалась підприємству, а в повному обсязі експортувалась безпосереднім виробником до Кіпру. Таким чином, директор провів безтоварну операцію на загальну суму майже 200 мільйонів гривень через «транзитне» підприємство.

У відношенні директора розпочато кримінальне провадження за статтею Кримінального кодексу України, що передбачає відповідальність за спробу привласнення бюджетних коштів.

Преc-служба ДПС у Донецькій області

ДПІ у м. Краматорську

Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments