alex_oleynik (alex_oleynik) wrote,
alex_oleynik
alex_oleynik

Український бунт - це бунт порядку

Согласен на все 100%
Оригинал взят у reznichenko_d в Український бунт - це бунт порядку
Українці - не європейці, українці краще за європейців. Коли український бунт вивалив на вулицю, там не запалали автомобілі, не розлетілися вітрини магазинів, не почався гарбунок і насилля. Український бунт навдивовиж акуратний. Революційний натовп захопив приміщення Київської мерії, і з Київської мерії досі не пропало жодного сувенірного кубку, які у скляних шафах стоять прямо в коридорах.

Я помітив цю прекрасну рису українців ще у Врадіївці, куди наступного ранку, одразу після лютих погромів, приїхав з побратимами. Я побачив потрощену, попалену, буквально випатрану міліцейську дільницю, в підвалі якої зачинилися до сліз перелякані начальники в погонах, - та недоторкану чистоту навколо. Навіть у приміщенні ДАІ, яке стоїть впритул, не було вибито жодної шибки.

Революційний натовп євромайдану в найкоротші строки організував укріплений табір в центрі Києва, і в цьому таборі панує зразковий орднунг. Людям забезпечено ночівлю, одяг, харчування, інформування, охорону, координацію, збір та розподіл коштів і матеріальної допомоги. Якщо в таборі знаходять явно п'яну людину, її не ігнорують, не б'ють, не вивертають кишені (як це роблять офіційні органи правопорядку). Охоронці майдану миттєво підхоплюють її під руки, і ввічливо виводять геть - іди, друже, додому, ти втомився.

Європа в Україні вже побудована, панове. Маленька, дуже маленька, але своя.

Ілюстрація: Дівчина прийшла на репетицію у Жовтневий палац
Tags: Евромайдан
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments