alex_oleynik (alex_oleynik) wrote,
alex_oleynik
alex_oleynik

Свидетельство Плательщика единого налога больше выдаваться не будет

Интересный текст пришел на почту в рассылке от Краматорской налоговой. Я думаю, что он касается многих в нашем городе.
Полный текст:


Скасовується видача свідоцтва платника єдиного податку


За підсумками 2013 року понад 120 тис. представників бізнесу в регіоні є спрощенцями. З 1 січня поточного року набули чинності зміни в законодавстві щодо такої системи оподаткування. Відповідно до них свідоцтва платника єдиного податку більше не видаватимуться. Натомість за бажанням можна безкоштовно отримати витяг з Реєстру платників єдиного податку. Необов’язковість операції сприятиме зменшенню обсягів документообігу.

Крім того, враховуючи, що бланк свідоцтва є документом суворого обліку, його скасування призведе до економії бюджетних коштів.

Нововведення передбачені Законом України від 24.10.2013 року № 657 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників та удосконалення деяких положень».

Як зазначає начальник ГУ Міндоходів у Донецькій області Вадим Бондаренко: «Такі зміни усувають адміністративні бар’єри реєстрації суб’єктів господарювання як платників єдиного податку, оскільки позбавляють необхідності двічі звертатися до державних структур – до держреєстратора та до органів доходів і зборів».


Tags: Единый налог, Краматорск, изменения в законодательстве, свидетельство
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments